Blog Stavební Fyzika

Blog zaměřený primárně na výpočty v programech Stavební Fyziky - Svoboda Software, problémy související teorie, norem, vyhlášek, řešené dotazy a  příklady z praxe. Blog je v provozu od roku 2009 s každoročně narůstající návštěvností.

Za více než 4 roky své existence se tento blog stal nedílnou součástí naší technické podpory, kterou bezplatně poskytujeme Vám uživatelům námi dodávaných výpočtových programů. Počet zhlédnutí jednotlivých příspěvků se neustále zvyšuje a i z Vašich reakcí je zřejmé, že informace na Blogu jsou pro Vás přínosné a pomáhají Vám ve Vaší každodenní projekční práci.

S platností od 6.11.2013 jsme se rozhodli změnit status našeho blogu na NEveřejný s tím, že bude zachován bezplatný přístup pro uživatele alespoň jednoho programu Stavební Fyziky – Svoboda Software ve verzi 2011 a vyšší (kromě Energie LT), pro ostatní zájemce z řad odborné veřejnosti bude vstup na Blog zpoplatněn. 

Přístup do neveřejné části bude možný až po přihlášení uživatele a bude „zpoplatněn“ 1 kreditem, který umožňuje čerpání informací v délce max. 2 hodin (po uplynutí této doby budete automaticky odpojeni a bude nutné se znovu přihlásit). 

Všichni uživatelé verzí 2011 a vyšších obdrží po aktivaci účtu zdarma 30 kreditů na první kalendářní měsíc a dalších 20 kreditů každý další kalendářní měsíc. Množství kreditů, které každý měsíc zdarma obdržíte, by Vám mělo umožnit bezproblémové využívání znalostní databáze a kromě přihlášení by pro Vás nemělo znamenat žádnou komplikaci v přístupu k technické podpoře. 

Ostatní zájemci si mohou kredity pro přístup na blog Stavební fyzika po registraci přikoupit.

Odkaz na blog: http://blog.kdata.cz/stavebni-fyzika/


Blog je aktualizován průběžně na základě dotazů, novinek v programech, normách a vyhláškách. V listopadu 2013 přechází z volně přístupného blogu na neveřejný blog se zpoplatněným přístupem (pro uživatele našich aktuálních programů Svoboda software přístup zdarma).

5 kreditů
10 kreditů 20 kreditů
Přístup na blog Stavební fyzika 250,- Kč
450,- Kč
800,- Kč

Jeden kredit slouží pro přihlášení do Blogu Stavební fyzika na 2 hodiny.

Koupi kreditů lze po přihlášení / registraci provést zde

Výše uvedené ceny jsou bez DPH 21 %.

Nejbližší školení

15.9.2022 Energie
Doba trvání: 9:00-15:00
Cena: 3 000 Kč bez DPH 21 %
Počet volných míst: 42
Přihlásit se

Další školení

Aktuality

13.10.2021
Energie 2021 je k dispozici (aktualizace na změny v NZÚ). Je možné si ji, nebo upgrade, objednat z ceníku.

18.6.2021
Energie ve verzi 2020.11 je k dispozici v sekci ke stažení. Pro ty z Vás, kteří si již pořídili předchozí verzi Energie 2020,  jde o bezplatnou aktualizaci - stačí stáhnout a nainstalovat (odkaz zde).

Další aktuality